Jdi na obsah Jdi na menu
 


20. 9. 2018 Elektro Otáhal B - Galacticos

24. 9. 2018

V již pátém kole olomoucké malé kopané jsme byli v roli hostů na hřišti číslo na 2 na Nových Sadech. Na tomto hřišti jsme v historii Galacticosu odehráli jen jediný zápas. Soupeřem nám byl však již pro nás "známý" Elektro Otáhal a nutno přiznat, že na tohoto soupeře máme jen ty nejlepší vzpomínky. V minulé sezóně jsme jej v obou dvou případech porazili a nastříleli jim celkem 20 branek. 

Mužstvo Elektro Otáhal B značně změnilo svůj kádr a v tomto zápase nám bylo důstojnějším soupeřem než v zápasech předešlých. My jsme nastoupili se třemi hráči na střídání. Poprvé se v našem dresu objevil Jaroslav Čechák.

Od začátku zápasu jsme byli aktivnější a hned cca po třech minutách jsme se radovali z gólu. Dan Trávníček dostal míč od Ríši Schwarze, navedl si jej před vápnem a střelou na přední tyč překonal gólmana - 0:1. Radostněji bylo když Jarda Čechák rozehrál rohový kop na Tondu Osladila, který si nabíhal na přední tyči. Tonda trefil míč ideálně, padajícímu gólmanovi zahrál "basy" a my vedli už o 2 - 0:2. Jako tým jsme hráli zodpovědně dozadu a vepředu se nám vytvářeli možnosti po brejky. Po jednom z nich napálil Jarda Čechák i za přispění gólmana míč do břevna. Poločasový výsledek 0:2 byl velmi nadějným pro druhý poločas.

Poločasovou přestávku jsme využili na to abychom si pověděli, že nepolevíme a nepřestaneme hrát. Ale kdo si tohle vzal k srdci ? Těžko říct. Protože začátek druhého poločasu vypadal úplně jinak než jak jsme si řekli. Domácí hned z úvodní situace snížili na 1:2 a aby toho nebylo málo za pár okamžiků vyrovnali - 2:2. My byli jako opaření a trvalo nám než jsme se zase dostali do zápasu. V té chvíli mohli domácí vývoj zápasu otočit. My však stačili střely zablokovat, několik zlikvidoval náš brankář a nebo šli vedle. Postupem času jsme se otřepali a zrodila se naše třetí gólová akce. Kuba Krčál chytil míč a rychle rozehrál do brejku na Ríšu Schwarze. S tím ještě běžel na gólmana Mara Pokluda. Ríša mu před bránou nahrál a Mara trefil míč neomylně na zadní tyč. Ten se ještě od tyče odrazil a skončil v bráně - 2:3. My se tak dostali zpět do vedení. Domácí otevřeli hru a nám se naskytla další možnost na skórování. Jarda Čechák pak propálil gólmana domácích a stav již byl více optimistický - 2:4. Do konce zápasu se mač hodně kouskoval. Bylo spoustu rohů a autů. Nic důležitého se však neudálo a tak jsme potvrdili dva body z domácího hřiště proti Foxhunters a vyhráli i na půdě Elektro Otáhal B.

V dalším zápase budeme hrát hned v pondělí proti týmu United Players. Proti tomuto týmu máme negativní bilanci 0 - 1 - 3, kterou však budeme chtít zlomit.